KoçDigital Academy

KoçDigital farklı sektörlerdeki kurumların teknolojik yeterliklerini iyileştirirken ve şirketlerin işgücüne yeni nitelikler katarken, aynı zamanda kuruluşlara ve şirketlere Nesnelerin İnternetine ve veri analitiğine odaklı teknoloji çözümleri sağlamaktadır. Özellikle otomotiv, enerji, finans, tüketici ve perakende sektörlerinde başarılı projeleri uygulamaya devam etmekte olan Şirket, Türkiye’nin teknoloji alanındaki konumunu da güçlendirmektedir. KoçDigital yalnızca Türkiye’nin değil, aynı zamanda tüm bölgenin önde gelen teknoloji şirketi olma amacıyla hareket etmektedir. KoçDigital’in bir parçası olan KoçDigital Academy, KoçDigital’in ve müşterilerinin çalışanlarının dijital yetkinliklerini geliştirmeyi kendisine görev edinmiştir.

“Data & Analytics for Business”

Şirketlerin dijital dönüşümlerinde ihtiyaç duyduğu; “veriden değer üreten“ yetkin bir ekip için hayata geçirilen KoçDigital Data & Analytic for Business çevrimiçi programı özellikle iş alanlarında gelişmiş analitik ve yapay zeka çözümlerinden yararlanan; artan veri, analiz ve BT ekipleriyle çalışma ihtiyacı duyan sektör bağımsız tüm iş profesyonellere yönelik tasarlanmıştır.

Programın amacı; katılımcıların, gerekli teknik yetkinlikler ile donatılarak, şirketlerindeki analitik projeleri en efektif şekilde yürütmelerini sağlamaktır.  6 hafta süren online program, Koç Üniversitesi’nin alanında tanınan değerli akademisyenleri, KoçDigital yöneticileri ve BCG’nin dünya çapında deneyimli danışmanlarının yer aldığı farklı sektörlerden gerçek proje uygulama örnekleri ile hazırlanmıştır.

6 hafta süren Program, katılımcıların sektörlerine göre özelleştirilen gerçek proje uygulamaları ile farklılaşmaktadır. Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, KoçDigital Academy & BCG ve Koç Üniversitesi onaylı Başarı Sertifikasına sahip olmaktadır

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.