Platform360 Bulut

KoçDigital “Türkiye’nin Nesnelerin İnterneti Platformu” Platform360’ı tüm Türkiye’nin Kullanımına Sunuyor!

Platform360 Bulut Üzerinde!

KoçDigital “Türkiye’nin Nesnelerin İnterneti Platformu” Platform 360’ı tüm Türkiye’nin kullanımına sunuyor!
Farklı sektörlerde hayata geçirdiği nesnelerin interneti projeleri ile yıllardır üretimde teknoloji dönüşümüne katkı veren KoçDigital, bulut altyapısı ile Platform360’ı Türkiye’deki tüm üretim tesislerinin kullanımına açtı.
Platform360 ile üretim hattınızı hızlı bir şekilde bulut üzerinden takip etmeye başlayabilir, tek bir noktadan yöneterek maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
İlk yatırım maliyeti olmadan, hazır bulut sistemleri üzerinden fabrikanızı dijitalleştirmek, üretiminizi kontrol ederek verimliliğinizi arttırmak ve Endüstri 4.0’a hızlı bir giriş yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Platform360’dan Dijital Can Suyu!

Üretiminizi buluta ilk yatırım maliyeti olmadan taşıyın, verimliliğinizi yükseltin! 24 aylık sözleşmenize istinaden ilk 3 ay ücretsiz kullanım imkanı ile!
Peki Neden Platform360 Bulut?
  • Düşük ilk yatırım maliyeti
  • Esnek fiyatlandırma
  • Uygulama açısından hazır platform ve kurulum üzerinden kısa zamanda kullanıma geçiş
  • Ücretsiz deneme (avantajlı teklif ile) maliyet avantajı
  • Bulutüz erinden verilen hizmet sayesinde altyapı yatırımı olmadan fabrikaları dijitalleştirme imkanı
  • Verimliliğin arttırılması
  • Üretimin takip edilebilmesi

Platform360 Bulut Paketleri
Not: Paket içeriklerinde değişiklik olabilir.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×