Çözümler

Dijital Tedarik Zinciri

KoçDigital talebin tahminlenmesinden stokların optimize edilmesine dek bütünsel bir dönüşüm yaratarak dijital tedarik zinciri oluşturur.
DETAYLI İNCELE

Network Optimizasyonu

KoçDigital network optimizasyon çözümü; tedarik zinciri alt yapısındaki verimsizlikleri hızlı bir şekilde uçtan uca belirleyerek istediğiniz ağ yapısını oluşturacak potansiyel çözümleri sizin belirlediğiniz kısıtlar dahilinde sunar.
DETAYLI İNCELE

Continuous AI

Continuous AI Continuous AI hizmeti, model geliştirme süreci ve devamında gereken döngüsel süreci planlamak ve yönetmek için tasarlanmıştır.
DETAYLI İNCELE

Envanter Yönetim ve Optimizasyonu

KoçDigital olarak, ileri analitik tabanlı envanter optimizasyonu yaklaşımız ile maksimum ürün bulunurluğu ve servis seviyesini, doğru ürün çeşitliliği ve minimum envanter yatırımı ile sağlamayı amaçlıyoruz.
DETAYLI İNCELE

Dış Veri Servisi (DaaS)

Stratejik kararlarınızda ve analitik çalışmalarınızda dış veri servisimizi kullanarak değer yaratabilirsiniz.
DETAYLI İNCELE

Akıllı Şehir

Akıllı Şehir Dijitalleşen dünyada vatandaşların hizmet beklentileri de değişmektedir. Sundukları hizmetleri yenilikçi bir şekilde dijitalle dönüştüren şehirler, bu dönüşümde öne çıkacaktır.
DETAYLI İNCELE

Dijital Madencilik

KoçDigital dijital madencilik paketiyle madenlerin dijitalleşmesini sağlamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Müşteri Kayıp Tahminleme ve Çapraz Satış

Son yıllarda veri madenciliği & veri analizinin yanı sıra büyük verinin de kullanılarak analitik modellerin kurulması, müşteri kayıplarının önceden tahmin edilebilmesini sağlamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×