İşgücü Optmizasyonu

İş yoğunluğunu tahminleyerek, çalışan sayısının ilgili vardiya saatlerine göre optimize edilip, her bir vardiyadan maksimum verim alınmasını sağlar.

İşgücü Optmizasyonu

Farklı işlev alanlarında iş yükü, personel görevlendirme ve ilişkili süreçlerin dengelenmesi etkili hizmet sunmak için kritik öneme sahip olabilir. Çalışanların yetkinlik setlerinin iş ihtiyaçlarına uygun olarak, doğru vardiya zamanlarına atanması ve esnek bir şekilde yönetimi analitik bir optimizasyon yaklaşımı gerektirir.
KoçDigital çalışan sorumluluk alanlarını gözeten, objektif, standart, veriye dayalı ve manuel efordan arındırılmış vardiya planlama modeli ile çalışan verimliliğinizi artırmaya yardımcı olur. İş yoğunluğunu tahminleyerek, çalışan sayısının ilgili vardiya saatlerine göre optimize edilip, her bir vardiyadan maksimum verim alınmasını sağlar.

İşgücü Optmizasyonu'nun Faydaları?

- İş planlamalarında gecikmenin önüne geçilmesi
-İş planlamalarında gecikmenin önüne geçilmesi
-Minimum çalışan maliyeti ile maksimum fayda sağlanması
-Çalışanların hedeflerinin yoğunluk parametreleri göz önüne alınarak adil bir şekilde değerlendirilmesi
-Çalışan performansı ve memnuniyetinde artış.

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

×