"Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz."

Analitik Ürünleri

KoçDigital sunduğu ileri analitik ürünleri ile müşterilerine günümüz dünyasında rekabet avantajı sağlıyor.

Dijital Tedarik Zinciri Yol Haritası (Assessment)

Tedarik zinciri süreçlerinin danışmanlar tarafından uçtan uca değerlendirmesini ve değerlendirme sonucunda; tedarik zincirinin tamamnındaki ağrı noktaları, odaklanılması gereken süreçler, hızlı kazanımlar ile yol haritasının oluşturulmasını sağlanır.
DETAYLI İNCELE

Stok Optimizasyonu

Şirketlerin üretim ve satış adetlerini doğru tahminleyerek elde edilen fayda, hammadde ve nihai ürün stoklarının optimize edilmesiyle en üst seviyeye taşınır.
DETAYLI İNCELE

İşgücü Optmizasyonu

İş yoğunluğunu tahminleyerek, çalışan sayısının ilgili vardiya saatlerine göre optimize edilip, her bir vardiyadan maksimum verim alınmasını sağlar.
DETAYLI İNCELE

Mağazadan Mağazaya Transfer

Mağazadan mağazaya transferler, kısa yaşam döngüsüne sahip ürünlerin satışını en üst düzeye çıkarmak için satış kanalları ve konumlar arasında envanteri yeniden dengelemek için kullanılır.
DETAYLI İNCELE

Auto Replenishment

Auto Replenishment çözümü, maliyetlerinizi artıracak şekilde gereğinden fazla stok tutmak (over stok) ya da müşterileriniz mağazaya geldiğinde ürünlerin bulunmaması (stock-out) gibi durumların önüne geçer.
DETAYLI İNCELE

Ürün Gamı Planlama Optimizasyonu (Assortment Optimization)

Ürün Gamı Planlama optimizasyonu, sınırlı raf alanı, yüksek stok maliyeti ve ürün çeşitliliği sebebiyle başta perakende sektörü olmak üzere kârı artırmak konusunda çok önemli bir rol oynuyor.
DETAYLI İNCELE

Talep Tahmi̇nleme

Makroekonomik dinamikler ve öngörülmeyen nadir olaylar günümüz dünyasında piyasa dinamiklerini önemli ölçüde etkilemektedir. Örneğin, 2020 yılında Covid-19 Pandemisinin etkisini göz önünde tutmaksızın neredeyse hiçbir sektörde iyi bir satış tahmini yapılması olanağı bulunmamaktadır.
DETAYLI İNCELE

Öngörücü Bakım

Öngörüsel ve Kestirimci Bakım ile üretim hattından alınan verileri ile operasyonel sistemlerdeki plansız duruş ve arızalar tahmin edilerek üretim maliyetlerinin yönetilmesini sağlar.
DETAYLI İNCELE

Video Analitik Sosyal Mesafe ve Maske Tespiti Çözümü

Covid-19 pandemisi ve ilerde oluşabilecek diğer pandemiler için salgının kurumlar içerisinde yayılması çalışan sağlığını tehdit etmekte ve üretimde duruşlara sebep olmaktadır. Video Analitik ile çalışma ortamında sosyal mesafe ve maske kullanımı yakından takip edin.

DETAYLI İNCELE

Video Analitik İş Sağlığı ve Güvenliği Çözümleri

İş kazaları genellikle çalışma ortamı koşullarından, yönetim hatalarından, zamanında ve yeterli bakım yapılmamasından, insan faktörlerinin göz ardı edilmesinden, yeterli ve uygun eğitim verilmemesinden, denetim eksikliğinden oluşmaktadır. Video Analitik Çözümü ile iş sağlığı ve güvenliği önemli ölçüde arttırılmaktadır.
DETAYLI İNCELE

İK Analitiği

Günümüzün rekabetçi iş ortamında yenilik ve verimlilik için en önemli unsur insanlardır. İK Analitiği ile kuruluşların çalışan performansını iyileştirmesine ve çalışanları elde tutma oranını artırmasına olanak tanır.

DETAYLI İNCELE

Sizi arayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

KoçDigital'in kurumlara değer yaratan çözümleri ile tanışın!

Şirketimize ileteceğiniz her türlü talep, şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması ile izin vermiş olmanız halinde tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik detaylı bilgilere Müşteri Aydınlatma Metni üzerinden erişebilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz talep veya şikayetinizde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz: ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler.

KoçDigital web sitemizi beğendiniz mi?

* Bizi 1 (en az) ile 10 (en çok) arasında değerlendirebilirsiniz.